Ванна Cersanit Zen 170x85 см
Фото 3 |
Cersanit Zen 170x85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Zen 170x85 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Cersanit Zen 170x85 S301-128 | 9 005 грн. |
Ванна Cersanit Zen 170x85 см (S301-128) S301-128 | 10 017 грн. |
Cersanit Cersanit Zen 170x85 | 8 063 грн. |
Cersanit Cersanit Zen 01001 170*85 S301-128 | 10 017 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Zen 170x85 062001 | 10 017 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cersanit Zen
Ціни на Cersanit Zen |
---|---|---|---|---|
Cersanit Zen 160x85 см | від 7 275 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Zen 166.5x72.5 см підсилення | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Zen 170x85 см | від 8 063 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Zen 180x85 см | від 8 722 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Zen 181.5x71 см підсилення | від 51 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Zen 190x90 см | від 9 331 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →