Наручний годинник Certina C024.410.11.081.20
Фото 5 |
Certina C024.410.11.081.20 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C024.410.11.081.20
Усі ціни 6 →Годинник Certina C024.410.11.081.20 | 20 210 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Sports DS-2 C024.410.11.081.20 | 17 690 грн. |
Часы Certina DS-2 C024.410.11.081.20 | 20 210 грн. |
Certina C024.410.11.081.20 | 19 210 грн. |
Certina C024.410.11.081.20 | 19 610 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →