Наручний годинник Certina C029.807.16.031.01
Відео 2Фото 5 |
Certina C029.807.16.031.01 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C029.807.16.031.01
Усі ціни 14 →Годинник Certina C029.807.16.031.01 | 31 190 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Urban DS-1 Powermatic 80 C029.807.16.031.01 | 27 220 грн. |
Часы Certina C029.807.16.031.01 | 31 190 грн. |
Часы Certina DS-1 C029.807.16.031.01 | 31 190 грн. |
Годинник Certina C029.807.16.031.01 | 31 190 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →