Наручний годинник Certina C032.417.11.041.00
Фото 3 |
Certina C032.417.11.041.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C032.417.11.041.00
Усі ціни 6 →Чоловічий годинник CERTINA C032.417.11.041.00 | 25 490 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Aqua DS Action Precidrive C032.417.11.041.00 | 31 750 грн. |
Часы Certina DS Action Chronograph C032.417.11.041.00 | 25 494 грн. |
Certina C032.417.11.041.00 | 30 000 грн. |
Certina C032.417.11.041.00 | 30 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →