Наручний годинник Certina C032.434.44.087.00
Відео 2Фото 4 |
Certina C032.434.44.087.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C032.434.44.087.00
Усі ціни 12 →CERTINA DS ACTION C032.434.44.087.00 | 40 910 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Aqua DS Action Chronograph C032.434.44.087.00 | 35 830 грн. |
Часы Certina DS Action C032.434.44.087.00 | 40 910 грн. |
Часы Certina C032.434.44.087.00 | 40 910 грн. |
Часы Certina DS Action C032.434.44.087.00 | 40 910 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →