Наручний годинник Certina C033.450.16.081.00
Фото 4 |
Certina C033.450.16.081.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C033.450.16.081.00
Усі ціни 11 →Чоловічий годинник CERTINA C033.450.16.081.00 | 36 920 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA URBAN DS-8 CHRONOGRAPH MOON PHASE C033.450.16.0 | 36 920 грн. |
Часы Certina DS-8 Chrono Moon Phase C033.450.16.081.00 | 36 920 грн. |
Часы Certina C033.450.16.081.00 | 36 920 грн. |
Годинник Certina C033.450.16.081.00 | 36 920 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →