Наручний годинник Certina DS-8 C033.051.22.088.00
Відео 1Фото 4 |
Certina DS-8 C033.051.22.088.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS-8 C033.051.22.088.00
Усі ціни 9 →Жіночий годинник CERTINA Urban DS-8 Lady C033.051.22.088.00 | 19 500 грн. |
Часы Certina DS-8 C033.051.22.088.00 | 22 200 грн. |
Certina DS-8 Lady Chronometer C033.051.22.088.00 (C0330512208800) C033.051 | 18 086 грн. |
Certina C033.051.22.088.00 | 16 950 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →