Наручний годинник Certina DS-8 Moon Phase C033.257.11.118.00
Фото 4 |
Certina DS-8 Moon Phase C033.257.11.118.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS-8 Moon Phase C033.257.11.118.00
Усі ціни 9 →Certina DS-8 MOON PHASE C033.257.11.118.00 | 22 950 грн. |
Жіночий годинник CERTINA Urban DS-8 Lady Moon Phase C033.257.11.118.00 | 19 960 грн. |
Часы Certina C033.257.11.118.00 | 22 950 грн. |
Часы Certina DS-8 Moon Phase C033.257.11.118.00 | 22 950 грн. |
Часы Certina DS-8 Moon Phase C033.257.11.118.00 | 22 950 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →