Наручний годинник Certina DS Action Day-Date C032.430.11.091.00
Відео 5Фото 5 |
Certina DS Action Day-Date C032.430.11.091.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action Day-Date C032.430.11.091.00
Усі ціни 14 →Certina DS ACTION DAY-DATE C032.430.11.091.00 | 33 680 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Aqua DS Action Day-Date Powermatic 80 C032.430. | 29 480 грн. |
Часы Certina DS Action Day-Date C032.430.11.091.00 | 33 680 грн. |
Годинник Certina C032.430.11.091.00 | 33 680 грн. |
Часы Certina C032.430.11.091.00 | 33 680 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →