Наручний годинник Certina DS Podium C001.007.11.116.00
Certina DS Podium C001.007.11.116.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Podium C001.007.11.116.00
Усі ціни 7 →Годинник Certina C001.007.11.116.00 | 35 930 грн. |
Certina DS Podium Lady Automatic Diamonds C001.007.11.116.00 (C00100711116 | 27 435 грн. |
Certina C001.007.11.116.00 | 28 800 грн. |
Certina C001.007.11.116.00 | 29 200 грн. |
Certina Certina C001.007.11.116.00 Ds Podium Lady C0010071111600 | 29 800 грн. |
Certina Certina C001.007.11.116.00 Ds Podium Lady C0010071111600 | 30 545 грн. |
Certina Certina C001.007.11.116.00 Ds Podium Lady C0010071111600 | 31 290 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →