Змішувач CHAMPION Smes 003
CHAMPION Smes 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Smes 003
Усі ціни 9 →Змішувач для душу двовентильний CHAMPION SMES 003 хром латунь з душовим на | 1 109 грн. |
Champion Смеситель для душа CHAMPION SMES 003 (CH0089) | 1 109 грн. |
Змішувач для душа CHAMPION SMES 003 (CH0089) | 1 109 грн. |
Змішувач для душу CHAMPION SMES 003 (CH0089) | 1 109 грн. |
Змішувач для душу Champion Smes 003 (CH0089) | 1 109 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача CHAMPION Smes 003:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →