Змішувач CHAMPION Smes 140
CHAMPION Smes 140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Smes 140
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом CHAMPION Smes 140 хром | 1 596 грн. |
Champion Смеситель для ванны CHAMPION SMES 140 (CH0233) | 1 596 грн. |
Змішувач для ванни CHAMPION SMES 140 (CH0233) | 1 596 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом CHAMPION SMES 140 хром | 1 596 грн. |
Champion Смеситель для ванны CHAMPION SMES 140 (CH0090) | 1 596 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →