Змішувач CHAMPION Smes 273
CHAMPION Smes 273 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Smes 273
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні двовентильний CHAMPION Smes 273 хром латунь CH0108 | 1 063 грн. |
Champion Смеситель для кухни CHAMPION SMES 273 (CH0108) | 1 063 грн. |
Змішувач для кухні CHAMPION SMES 273 (CH0109) | 1 202 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний CHAMPION Smes 273 хром латунь CH0109 | 1 202 грн. |
Змішувач кухонний двовентильний CHAMPION SMES 273 матовий хром латунь CH01 | 735 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →