Настільна лампа Chicco First Dreams
Фото 5 |
Chicco First Dreams |
|
Знімна плюшева іграшка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco First Dreams
Усі ціни 17 →Нічник Chicco проектор First Dreams Полярне ведмежа Блакитний (11558.20) | 1 724 грн. |
Нічник Chicco проектор First Dreams Полярне ведмежа Блакитний (11558.20) 1 | 1 590 грн. |
Chicco Нічник Chicco проектор First Dreams Полярне ведмежа Рожевий (11558. | 1 590 грн. |
Іграшка-проектор Chicco First Dreams Полярне ведмежа Рожеве (11558.10) | 1 590 грн. |
Нічник Chicco проектор First Dreams Полярне ведмежа Рожевий (11558.10) | 1 724 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості настільної лампи Chicco First Dreams:
- В комплекті знімна плюшева іграшка
- Автовимкнення через 10 хвилин
- 6 мелодій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →