Корпус Chieftec BU-12B-300 БЖ 300 Вт чорний
Фото 6 |
Корпус Desktop для складання мініатюрного ПК з гарною продуктивністю та мінімальним енергоспоживанням. Цей кейс розрахований на встановлення материнської плати mini-ITX. Платформа постачається у розширеній комплектації. У наборі передбачено фірмовий блок живлення TFX GPF-300P потужністю 300 Вт. Цей блок живлення сертифікований за стандартом 80+ Bronze, що гарантує якісну живлення навіть сучасних комплектуючих.
Шасі підтримує можливість встановлення зовнішнього дисководу 5,25”. Лицьова кришка має заглушку для низькопрофільного оптичного накопичувача у форматі Ultra Slim. Комп'ютерний корпус Chieftec BU-12B-300 оснащений кардрідером для знімних пристроїв пам'яті у форматі SD/MMC/MS. Разом з тим є два порти USB 3.0. Усередині кейсу можна задіяти два накопичувачі пам'яті: один 3,5 "і ще один 2,5". Платформа має вбудовану систему охолодження. Для продування шасі використовується один вентилятор 80 мм. Для охолодження процесора вдасться використати будь-яку вежу заввишки до 65 мм. Якщо планується монтаж дискретної відеокарти, слід вибрати низькопрофільний варіант GPU довжиною до 150 мм. Серед слотів розширення PCIe є дві заглушки під низькопрофільні плати.
Купити Chieftec BU-12B-300 БЖ 300 Вт чорний
Усі ціни 30 →CHIEFTEC Uni 300W (BU-12B-300) Black BU-12B-300 | 3 828 грн. |
Корпус Chieftec Uni (BU-12B-300) | 3 459 грн. |
Корпус Chieftec Uni BU-12B-300 300W | 3 488 грн. |
Корпус Chieftec BU-12B Black 300W BU-12B-300 | 3 477 грн. |