Кишеня для накопичувача Chieftec CMR-425
Фото 7 |
Chieftec CMR-425 |
|
1x 5.25" зовнішній відсік на фронтальній стінці корпусу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec CMR-425
Усі ціни 18 →Бекплейн Chieftec CMR-425 | 1 648 грн. |
Бекплейн Chieftec 1x5.25"/4x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-425) | 1 875 грн. |
Отсек для накопителя CHIEFTEC Backplane CMR-425, 4x2.5" HDD/SSD,1x5.25" EX | 1 592 грн. |
Chieftec Бекплейн Chieftec 1x5.25"/4x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-425) CMR-425 | 1 659 грн. |
Бекплейн Chieftec 1x5.25"/4x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-425) CMR-425 | 1 653 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →