Блок живлення Chieftec iARENA GPA GPA-500S
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 1 536 грн. Потужність: 500; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+4; Гарантія виробника: 2 роки; |
Chieftec iARENA GPA GPA-500S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
2 4 7 5 |
Вісім років відпрацював без нарікань. Тягнув 95 Ватний старий Атлон, і видяху, що також їсть 230 Ват. Причому Атлон розігнаний із 3 до 3,5 ГГц. Тепер вирушив на пенсію у збірку на Райзені З 3200G, без дискретки він ще 10 років поживе. Надійність, тижнями не вимикалася. Шумний у навантаженні, реально видає не більше 400 Ватів. |
Г.О.В.Н.О Дешёвый Очень маленький КПД(72%). Пользуюсь больше года. Относительно плохая начинка. користуюся Chieftec GPA-400S місяць і більше рекомендую не купувати |
Гірше БЖ не бачив. При включенні відразу ж заіскрил, ПК не запустився, вимкнув. Нічого не працює Помер одразу після включення в розетку користуюся Chieftec GPA-600S менше місяця |
Без переплати
Зовні блок живлення Chieftec iArena GPA-500S не виділяється нічим особливим: сірий окрас, кабелі без обплетення, стандартна кругла вентиляційна решітка. Але, напевно, воно й на краще – не доводиться переплачувати за дизайн.
Дві лінії +12 В
Функціонально ж GPA-500S можна віднести, скоріше, до нижнього середнього рівня, ніж до бюджетникам. У ньому передбачено дві окремі лінії +12 В (по одній для процесора і відеокарти), які сумарно видають 396 Вт, чого достатньо для живлення будь-якого процесора і якщо не флагманської, то вже точно предфлагманской відеокарти (до 200 Вт). Конектор 6+2-pin додається.
Широкі можливості підключення
Для живлення дисків доступно 130 Вт потужності (лінії +3,3 в і +5 В), а також три порти SATA, два Molex і один FDD (потрібна для живлення деяких звукових карт).
Покартати GPA-500S можна хіба що за невелику довжину кабелів. Якщо встановити БЖ знизу, то дотягнутися до процесорного роз'єми живлення на материнській платі буде важко.
Модификації Chieftec iARENA GPA
Ціни на Chieftec iARENA GPA |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPA GPA-400S8 | від 1 439 грн. | 54 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-450S8 | від 1 481 грн. | 59 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 | від 1 521 грн. | 52 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-700S | від 2 027 грн. | 52 пропозиції |