Блок живлення Chieftec Task TPS-400S
Chieftec Task TPS-400S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Task TPS-400S
Усі ціни 30 →CHIEFTEC Task-Series 400W (TPS-400S) TPS-400S | 2 203 грн. |
Блок живлення Chieftec 400W (TPS-400S) | 2 087 грн. |
Блок питания Chieftec 400W (TPS-400S) | 2 087 грн. |
Блок питания chieftec Task (400w), >85, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(2 | 2 065 грн. |
Блок живлення Chieftec 400W (TPS-400S) | 2 068 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Chieftec Task
Ціни на Chieftec Task |
---|---|---|---|---|
Chieftec Task TPS-400S | від 2 043 грн. | 31 пропозиція | ||
Chieftec Task TPS-500S | від 1 731 грн. | 45 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-600S | від 2 136 грн. | 68 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-700S | від 2 204 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Система:
Gigabyte A520M K V2, rev. 1
CPU - AMD Ryzen 3 4100 (коробковий кулер)
GPU - Palit Nvidia GTX 1650 GDDR6 (два вентилятори)
RAM - GSkill Aegis 16GB 3200Mhz (дві планки)
SSD - Patriot P300 M.2 256GB