Комутатор Cisco C1000-48P-4G-L
Cisco C1000-48P-4G-L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1000-48P-4G-L
Cisco Switch Catalist C1000-48P-4G-L (CISCO) | 48 240 грн. |
Cisco Switch Catalist C1000-48P-4G-L (CISCO) | 49 446 грн. |
Cisco Switch Catalist C1000-48P-4G-L (CISCO) | 50 652 грн. |
Модификації Cisco C1000-48P-4G-L
Ціни на Cisco C1000-48P-4G-L |
---|---|---|---|---|
Cisco C1000-8P-2G-L | від 17 930 грн. | 13 пропозицій | ||
Cisco C1000-16P-2G-L | від 30 465 грн. | 14 пропозицій | ||
Cisco C1000-24P-4G-L | від 44 305 грн. | 10 пропозицій | ||
Cisco C1000-24P-4X-L | від 56 480 грн. | 14 пропозицій | ||
Cisco C1000-48P-4G-L | від 48 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C1000-48P-4X-L | від 120 132 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →