Комутатор Cisco WS-C3850-24XS-E
Cisco WS-C3850-24XS-E |
|
Модифікації WS-C3850-xx-XS-S відрізняються від WS-C3850-xx-XS-E рівнем ліцензій, відповідно XS-E має більш повну підтримку протоколів IP ніж XS-S.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cisco WS-C3850-24XS-E
Ціни на Cisco WS-C3850-24XS-E |
---|---|---|---|---|
Cisco WS-C3850-12XS-E | від 456 252 грн. | 5 пропозицій | ||
Cisco WS-C3850-16XS-E | від 639 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco WS-C3850-24XS-E | від 674 849 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco WS-C3850-32XS-E | від 983 808 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco WS-C3850-48XS-E | від 737 275 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →