Наручний годинник Citizen BN0100-42E
Відео 3 |
Citizen BN0100-42E |
|
Водонепроникні чоловічі наручні кварцові годинники з висококонтрастним стрілочним циферблатом, технологією подвійного живлення Eco-Drive і календарем. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії з сімейства Eco-Drive Promaster Sea 2016-го року, моделі якого відрізняються високим класом захисту від попадання води і можуть використовуватися для любительського дайвінга.
Також підійдуть для широкого кола користувачів, що бажають придбати не тільки захищені годинник, але і ефектний аксесуар. Добре поєднуються з одягом стилю casual, здатні вдало доповнити візуальний образ активного і впевненого у своїх силах сучасного чоловіка. Корпус пристрою виготовлений з Cr-Ni-Mo нержавіючої сталі і обладнаний поворотним безелем з великими арабськими цифрами.
Контрастний 3 стрілочний циферблат годинника Citizen BN0100-42E має спеціальну люмінесцентну мітку, що полегшує зчитування показань при слабкій освітленості. Захисне загартоване мінеральне скло демонструє підвищену стійкість до утворення подряпин. Завдяки водонепроникності рівня WR 200m годинник можуть використовуватися під час занять водними видами спорту та занурень на глибину до 20 м. Живлення годин здійснюється від вбудованого акумулятора, заряжающегося від сонячної батареї.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Citizen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Citizen.
Купити Citizen BN0100-42E
Усі ціни 8 →Чоловічий годинник CITIZEN Promaster BN0100-42E | 8 970 грн. |
Часы Citizen Promaster BN0100-42E | 10 330 грн. |
Часы Citizen XT-BN0100-42E | 10 330 грн. |
Наручные часы Citizen BN0100-42E | 10 088 грн. |
Наручний годинник Citizen BN0100-42E | 10 292 грн. |