Аудіосистема Clarity MAX-S10
Фото 9 |
Clarity MAX-S10
Тип:для вечірок
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:500 Вт
Частотний діапазон:50 – 20000 Гц
Чутливість:98 дБ
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер
Габарити системи:800x325x295 мм
Вага:13 кг
Всі характеристики
Купити Clarity MAX-S10
Усі ціни 6 →Акустична система Clarity MAX-S10 287020 | 8 351 грн. |
Акустична система Clarity MAX-S10 (1 шт.) | 10 062 грн. |
Активная акустическая система Clarity MAX-S10 | 8 351 грн. |
Активная акустическая система Clarity MAX-S10 + Микрофон | 8 350 грн. |
Clarity MAX-S10 | 8 351 грн. |
Активна акустична система Clarity MAX-S10 | 8 351 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →