Праска з парогенератором Clatronic DBS 3749
Фото 5 |
Clatronic DBS 3749 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic DBS 3749
Усі ціни 9 →Clatronic DBS 3749 | 3 039 грн. |
Парогенератор Clatronic Dbs 3749 | 2 610 грн. |
Парова система CLATRONIC DBS 3749 | 2 199 грн. |
Парова система CLATRONIC DBS 3749 | 2 119 грн. |
Парова система CLATRONIC DBS 3749 | 2 119 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →