Бутербродниця Clatronic ST 3778
Відео 1Фото 5 |
Clatronic ST 3778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic ST 3778
Усі ціни 8 →Clatronic St 3778 | 1 347 грн. |
Бутербродниця Clatronic ST 3778 | 1 559 грн. |
Сендвічниця CLATRONIC ST 3778 | 1 179 грн. |
Сендвічниця CLATRONIC ST 3778 | 1 139 грн. |
Сендвічниця CLATRONIC ST 3778 | 1 139 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →