Корм для собак Club 4 Paws Adult Light All Breeds 14 kg
Club 4 Paws Adult Light All Breeds 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Adult Light All Breeds 14 kg
Усі ціни 11 →Сухий корм для дорослих собак усіх порід Club 4 Paws Premium Light Контрол | 1 298 грн. |
Сухий корм Club 4 Paws Premium Adult Контроль ваги для собак усіх порід 14 | 1 437 грн. |
Сухой корм Club 4 Paws Premium Adult Контроль веса для собак всех пород 14 | 1 437 грн. |
Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Контроль ваги 14 кг (48200839096 | 1 436 грн. |
Club 4 Paws Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Контроль ваги 14 кг | 1 436 грн. |
ще 6 пропозицій
Перевага:
- 24/8-збалансована формула для щоденного годування
- М'ясні інгредієнти №1 в складі
- Оптимальна гранула для собак всіх порід
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи і амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри та блискучої шерсті
- Формула INTEGRAMIX: сушені томати, імбир, глід і банани - для загального здоров'я улюбленця
- Без штучних ароматизаторів і барвників
РекомендуємоПорівняти в таблиці →