Корм для собак Club 4 Paws Adult Medium Breeds 2 кг
Club 4 Paws Adult Medium Breeds 2 kg 2 кг14 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Adult Medium Breeds 2 кг
Усі ціни 14 →Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Для середніх порід 2 кг (4820083 | 319 грн. |
Сухой корм для собак средних пород 2 кг CLUB 4 PAWS Клуб 4 Лапы | 304 грн. |
Club 4 Paws Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Для середніх порід 2 | 319 грн. |
Сухий корм для дорослих собак Club 4 Paws (Клуб 4 Лапи) Преміум для середн | 306 грн. |
Сухий корм із куркою для дорослих собак середніх порід Club 4 Paws Premium | 307 грн. |
ще 9 пропозицій
Переваги:
- 24/13 - збалансована формула для щоденного годування
- Для дорослих собак у віці від 1 року
- М'ясні інгредієнти №1 у складі
- Оптимальна гранула для собак середніх порід
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи та амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри і блискучої шерсті
- Формула INTEGRAMIX: сушені томати, імбир, глід і банани - для загального здоров'я улюбленця
- Без штучних ароматизаторів і барвників
Модификації Club 4 Paws Adult Medium Breeds
Ціни на Club 4 Paws Adult Medium Breeds |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Adult Medium Breeds 2 кг | від 299 грн. | 14 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Medium Breeds 14 кг | від 1 189 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →