Литий диск CMS C20 8x18/5x114,3 ET47 DIA67
Відео 3Фото 5 | від 8 318 до 12 144 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.2 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C20 38
Характеристики
CMS C20 8x18/5x114,3 ET47 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C20 8x18/5x114,3 ET47 DIA67
Сортувати
Диски CMS C20 8x18 5x114,3 ET47 DIA67,1 (matt black diamond) | 9 441 грн. |
CMS C20 DMB Diamant-Schwarz Matt (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 9 499 грн. |
CMS C20 R18 W8 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 Titanium Gloss C20 808 47 10 GG | 8 318 грн. |
CMS C20 (8J x 18 5x114.3 ET47 DIA67.1) Matt Black На замовлення з Європи. | 11 503 грн. |
CMS C20 Diamond Matt Black R18 W8.0 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 | 12 144 грн. |
CMS C20 R18 W8 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 Titanium Gloss | 8 607 грн. |
CMS C20 GG Titan Glanz (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 8 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі