Литий диск CMS C23 8x18/5x108 ET48 DIA63,4
Фото 5 | від 7 933 до 10 141 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації CMS C23 99
Характеристики
CMS C23 8x18/5x108 ET48 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C23 8x18/5x108 ET48 DIA63,4
Сортувати
CMS C23 DB Diamant Schwarz (R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 8 899 грн. |
CMS C23 (8J x 18 5x108 ET48 DIA63.4) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 9 614 грн. |
CMS C23 Diamond Black R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4 | 10 141 грн. |
Диски CMS C23 8x18 5x108 ET48 DIA63,4 (black lip polished) (1002353542) | 8 181 грн. |
CMS C23 DRB Diamant Horn Schwarz (R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 8 499 грн. |
CMS C23 (8J x 18 5x108 ET48 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 8 888 грн. |
CMS C23 Diamond Rim Black R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4 | 9 406 грн. |
Диски CMS C23 8x18 5x108 ET48 DIA63,4 (diamond black) (1001962277) | 8 677 грн. |
Диски CMS C23 8x18 5x108 ET48 DIA63,4 (racing silver) (1002444387) | 7 933 грн. |
Закрити
Схожі