Литий диск CMS C25 7x17/4x108 ET32 DIA65,1
Фото 7 | від 7 520 до 11 326 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 7x17/4x108 ET32 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 7x17/4x108 ET32 DIA65,1
Сортувати
CMS C25 DB Diamant Schwarz (R17 W7.0 PCD4x108 ET32 DIA65.1) | 7 999 грн. |
CMS C25 (7J x 17 4x108 ET32 DIA65.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 8 691 грн. |
Диски CMS C25 7x17 4x108 ET32 DIA65,1 (diamond black) (1002138358) | 7 520 грн. |
CMS C25 (7J x 17 4x108 ET32 DIA65.1) Black На замовлення з Європи. | 11 326 грн. |
Закрити
Схожі