Литий диск CMS C25 7x17/4x108 ET38 DIA65,1
Фото 7 | від 7 148 до 10 783 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 7x17/4x108 ET38 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 7x17/4x108 ET38 DIA65,1
Сортувати
CMS C25 DB Diamant Schwarz (R17 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA65.1) | 7 999 грн. |
CMS C25 (7J x 17 4x108 ET38 DIA65.1) MP На замовлення з Європи. | 10 141 грн. |
CMS C25 Complete Gold Gloss R17 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA65.1 | 10 783 грн. |
Диски CMS C25 7x17 4x108 ET38 DIA65,1 (diamond black) (1002138359) | 7 520 грн. |
CMS C25 Diamond Black R17 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA65.1 | 9 819 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі