Литий диск CMS C25 8x19/5x108 ET42 DIA63,4
Фото 7 | від 10 412 до 12 297 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 8x19/5x108 ET42 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 8x19/5x108 ET42 DIA63,4
Сортувати
CMS C25 DB Diamant Schwarz (R19 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63.4) | 11 299 грн. |
CMS C25 (8J x 19 5x108 ET42 DIA63.4) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 11 302 грн. |
CMS C25 Diamond Black R19 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63.4 | 11 930 грн. |
CMS C25 R19 W8 PCD5x108 ET42 DIA63.4 Black C25 809 42 56 DB | 11 215 грн. |
CMS C25 (8J x 19 5x108 ET42 DIA63.4 DMB Diamant Schwarz Matt) | 11 754 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі