Литий диск CMS C29 8x18/5x108 ET48 DIA63,4
Відео 1Фото 20 | від 7 892 до 10 232 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації CMS C29 86
Характеристики
CMS C29 8x18/5x108 ET48 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C29 8x18/5x108 ET48 DIA63,4
Сортувати
CMS C29 GG Titan Glanz (R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 8 399 грн. |
CMS C29 Diamond Rim Black R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4 | 9 957 грн. |
CMS C29 (8J x 18 5x108 ET48 DIA63.4) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 9 687 грн. |
Диски CMS C29 8x18 5x108 ET48 DIA63,4 (gloss diamond black) (1002337112) | 8 801 грн. |
CMS C29 DB Diamant Schwarz Glanz (R18 W8.0 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 9 399 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі