Фен CoifIn Korto A2R Ionic (03118-04)
Фото 6 |
CoifIn Korto A2R Ionic |
|
Потужний напівпрофесійний фен, вироблений торговою маркою Coifin. Належить до цілком класичних, хоча й технічно «підкованих» моделей, що дають змогу швидко сушити волосся і створювати різні за ступенем складності укладання. Основний козир моделі — її потужність. Пристрій споживає 2400 Вт, але при цьому практично миттєво висушує і фіксує навіть довге і густе волосся. Передбачено 2 режими для регулювання потужності повітряного потоку, а також 4 режими — температури.
Поєднуючи різні показники, можна налаштувати 8 основних режимів роботи пристрою, що підходять для різних типів волосся. Модель укомплектована двома насадками-концентраторами різного діаметра, які забезпечують спрямований потік повітря, фіксуючи пасма в потрібному положенні і надаючи об'єм. Фен Coifin Korto A2R Ionic, крім того, забезпечений і функцією холодного повітря — вона ідеально підходить для сильно пошкодженого волосся, оскільки не використовує нагрівальний елемент, а сушіння і укладання виходять максимально щадними. Важливий плюс моделі — оздоровчий вплив негативно зарядженими іонами кисню. Він надає волоссю гладкість, блиск, полегшує розчісування і, головне, запобігає електризації. Шнур довжиною 2,8 м дає можливість робити укладання в будь-якому зручному місці. Вага моделі — всього 590 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoifIn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoifIn.
Купити CoifIn Korto A2R Ionic
Усі ціни 7 →Фен Coifin A2R Korto Ionic Blue A2R-ion-син | 1 700 грн. |
Фен Coifin A2R Korto Ionic 2200-2400W | 2 252 грн. |
Фен Coifin A2R Korto Ionic Black A2R-ion-чорн | 1 700 грн. |
Фен для волосся Coifin Korto A2 R Ionic 2200-2400 W Синій | 2 244 грн. |
Фен Coifin Korto A2 R Ionic Синій 2200-2400 W | 2 218 грн. |
Фен Coifin Korto A2 R Ionic Чорний 2200-2400 W | 2 218 грн. |
Фен Coifin A2R Korto Ionic Blue | 1 890 грн. |
якщо й купувати фен, то тільки такий. Щодо такого потоку повітря і температури треба пристосуватися.Якщо досвіду немає, і з брашем справляєтеся не дуже спритно, то волосся буде висихати під концентратором ще до того, як ви додасте їм форму.Зі мною таке теж було )) нічого, навчилася.Зате сушить швидко.У мене волосся поперек і по густоті хороші, так ось мені вистачає 15 хвилин, щоб їх висушити.Дяку концентратору і температурі, що регулюється, надаю волоссю таку форму, яка мені необхідна.Піднімаю волосся від кореня, по довжині вирівнюю і підкручую кінці.До речі, з цим феном і прасування не треба, витягує по довжині відмінно, волосся після нього як ламіновані.А за рахунок іонізації волосся виглядає, та й почувається більше здоровими. Я намагаюся не сильно їх обдавати гарячим повітрям, фіксую холодним потоком, тому сушка виходить щадною, волосся не травмується дуже потужний, зручний концентратор їх просто немає Alexandra: користуюся CoifIn Korto A2R Ionic кілька місяців |
Мені знадобився новий фен. Довго не вибирала, знала точно, що братиму фен тільки від Coifin (такий був у мене раніше). Хіба що модель не знала, яку вибрати. Вибрала цю, оскільки це найкращий варіант саме для домашнього використання, як мені здалося. Серед усіх трьох лінійок фенів, цей – компактний фен у легкому корпусі, є ще легші та компактніші, а також класичні (великі, напевно, більше підходять для салонів). Хочу наголосити, що це професійний фен, зроблений в Італії. Тому в його якості та довговічності можна не сумніватися. Сам фен за описом виробника вважається компактним, але насправді виглядає він як звичайний стандартний фен, він не маленький і не дуже великий. Чи не важкий, але й не дуже легкий. У руці тримати зручно, рука не втомлюється. Кнопки керування зручні. Потік повітря на другому режимі дуже сильний, тому переважно користуюся першим. Також при виборі, орієнтувалася на наявність функції іонізації, щоб волосся не електризувалося. Після сушіння і укладання волосся слухняне, не електризується. У мене волосся середньої довжини, хвилясте, пушиться і в'ється. І ось, після сушіння цим феном волосся виглядає більш-менш рівним, не пушиться, як після сушіння звичайним дешевим феном. Також вони не пересушуються, виглядають блискучими та здоровими. Загалом фен просто ідеальний. Серед усіх варіантів, я вважаю, що це справді дуже якісний продукт, який прослужить дуже довго. - Потужність; - функція іонізації (волосся не електризується); - Довгий шнур; - Надійний. - Ні, він просто ідеальний. Ирина: користуюся CoifIn Korto A2R Ionic кілька місяців |