Мачете Cold Steel Jungle Machete
Відео 1Фото 5 |
Cold Steel Jungle Machete |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Jungle Machete
Усі ціни 17 →Мачете Cold Steel Jungle c чехлом (1260.09.54) | 2 163 грн. |
Cold Steel Jungle c чехлом (97JMS) | 2 170 грн. |
Мачете Cold Steel Jungle (CS-97JMS) | 2 170 грн. |
Ніж Cold Steel Мачете Jungle c чехлом (97JMS) | 2 107 грн. |
Нож Cold Steel Мачете Jungle c чехлом (97JMS) 97JMS | 1 946 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →