Мисливський ніж Cold Steel Roach Belly (20RBC)
Відео 17Фото 5 |
Cold Steel Roach Belly |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Roach Belly
Усі ціни 22 →Нож фиксированный Cold Steel Roach Belly (длина: 216мм, лезвие: 114мм), че | 1 000 грн. |
Нож Нож Cold Steel Roach Belly (1260.02.60) | 1 001 грн. |
Cold Steel Roach Belly (20RBC) | 1 000 грн. |
Нож Cold Steel Roach Belly 20RBC CS-20RBC | 1 005 грн. |
Нож охотничий Cold Steel Roach Belly (CS-20RBC) | 1 000 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →