Дитяче автокрісло Coletto Sportivo
Фото 7 |
Coletto Sportivo |
|
Ця модель важить 9 кг і належить до універсальної віковій та ваговій категорії, тобто підійде для діток вже з восьми місяців і аж до досягнення дитиною 12 років. Вантажопідйомність — від 9 до 36 кг (вагова група I, II і III). Крісло встановлюється по ходу руху машини, а це означає, що малюк буде сидіти «особою» і йому буде зручно спостерігати за навколишнім пейзажем. Кріплення і фіксація дитини здійснюється за рахунок ременя безпеки.
Зручність посадки забезпечує спинка, яку можна встановити в чотирьох різних положеннях, в тому числі, щоб дати можливість маленькому пасажиру поспати або відпочити. Серед інших плюсів — функція регулювання висоти підголівника (7 положень), а також можливість налаштувати висоту ременів з урахуванням росту дитини. Дитяче автокрісло Coletto Sportivo має чехол з мікрофібри, який, в разі необхідності можна зняти для прання та/або чищення.
Анатомічна подушка, що додається в комплекті, залежно від віку, підійде, як для найменших, нездатних самостійно тримати голову, так і для дітей старшого віку. У автокрісла є бічний захист — конструктивні елементи, що попереджають бічні удари голови і тулуба і пристяжні ремені з м'якими протекторами пятиточечного (посиленого) типу. Крім плечового і пахового, вони забезпечені двома додатковими ременями на талії. Модель витримала краш-тест на відповідність вимогам ECE R44/04. Це стандарт, введений в 2005 році, для підвищення рівня безпеки, а з 2009-го став обов'язковим для виробників виробів даної категорії. Також модель відповідає рекомендаціям і специфікації TNO (Нідерландського інституту прикладних геонаук).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Coletto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Coletto.
Купити Coletto Sportivo
Дитяче автокрісло Coletto Sportivo grey + black | 7 050 грн. |
Автокресло Coletto Sportivo 9-36 9024-CS-10/13, grey/black | 7 050 грн. |
Автокрісло Coletto Sportivo Grey+black 10030 | 7 049 грн. |
Автокрісло Coletto Sportivo від 9 міс до 12 років, Grey/black | 7 050 грн. |
Автокрісло Coletto Sportivo група 1-2-3 (9-36 кг) з системою SPS + ремінь | 7 939 грн. |
0 0 3 9 |
Оооо у цього крісла безліч переваг! Воно в міру м'яке, оббивка приємна на дотик, зручне положення для сну, якірна, бічна (SPS) Захист, Isofix, регульований підголівник, м'які накладки на ремені з антиковзаючими резиночками з внутрішньої сторони ременя (завдяки коли малюк починає ерзати вони не з нормальної довжини ремені. Масажний матрацик, який при бажанні можна прибрати. Легко знімаються чохли! Для цього не доведеться розкручувати крісло. Не знаю навіть недолік це або ми ще до пуття не розібралися... Але у нас погано тримається Sps захист... А так недоліків ніяких!!! користуюся Coletto Sportivo Isofix місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Ми більше двох місяців моніторили ринок, їздили дивилися на різні моделі... ІІІ БІНГО!!!! Крісло чудове! Все зручно та просто регулюється. Становище для сну досить глибоке як цієї категорії. У всіх кріслах що ми дивилися воно чи ледве ледве опускається, лягає (що й не скажеш що воно змінило становище) або взагалі немає такої функції.
Нашому малюкові було тоді 1,2 міс.
Якщо Ви ще думаєте, чи варто його купувати? Ми вам скажемо з родиною воно однозначно цього варте! Не пошкодуєте так 100%