Акваріум COLLAR aGLASS Black 54 л
COLLAR Black 54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог COLLAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі COLLAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації COLLAR aGLASS Black
Ціни на COLLAR aGLASS Black |
---|---|---|---|---|
COLLAR aGLASS Black 16 л | від 848 грн. | 4 пропозиції | ||
COLLAR aGLASS Black 22 л | від 1 078 грн. | 4 пропозиції | ||
COLLAR aGLASS Black 30 л | від 1 192 грн. | 4 пропозиції | ||
COLLAR aGLASS Black 54 л | від 3 062 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →