Акваріум COLLAR aGLASS Nano 27 л
Очікується у продажу 1 810 грн. Форма: куб; Об'єм (л): 27; Матеріал скла: силікатне скло; Конструкція: безкаркасний; Габарити (ВхШхГ): 310x310x310; Товщина скла: 5; |
COLLAR Nano 27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог COLLAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі COLLAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації COLLAR aGLASS Nano
Ціни на COLLAR aGLASS Nano |
---|---|---|---|---|
COLLAR aGLASS Nano 10 л | від 797 грн. | 12 пропозицій | ||
COLLAR aGLASS Nano 15 л | від 856 грн. | 7 пропозицій | ||
COLLAR aGLASS Nano 47 л | від 2 002 грн. | 1 пропозиція |