Акумулятор ColorWay 2xAA 1200 mAh USB (CW-UBAA-02)
Відео 1Фото 9 |
ColorWay 2xAA 1200 mAh USB |
|
Індикатор зарядки. Можливість зарядки від будь-якого USB порту безпосередньо без кабелю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay 2xAA 1200 mAh USB
Усі ціни 10 →Аккумулятор ColorWay AA USB 1200 mAh 1.5V R6 * 2 (CW-UBAA-02) CW-UBAA-02 | 499 грн. |
Акумулятор ColorWay AA USB 1200 mAh 1.5V R6 * 2 (CW-UBAA-02) CW-UBAA-02 | 499 грн. |
ColorWay AA USB Li-Pol 1200mAh 1.5V 2 шт. (CW-UBAA-02) CW-UBAA-02 | 686 грн. |
ColorWay Акумулятор AA USB 1200 мАгод 1.5 В 2 шт (CW-UBAA-02) CW-UBAA-02 | 499 грн. |
ColorWay Акумулятор ColorWay AA USB 1200 mAh 1.5V R6 * 2 (CW-UBAA-02) CW-U | 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →