Подовжувач ColorWay CW-CHU33B
ColorWay CW-CHU33B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-CHU33B
Усі ціни 44 →Фільтр живлення СolorWay (CW-CHU33B) 3 розетки, 3xUSB, 1.8м, Black CW-CHU3 | 599 грн. |
ColorWay 1.8м. (CW-CHU33B) | 628 грн. |
Мережевий фільтр ColorWay 1.8 м, 3 розетки, 3 USB Black (CW-CHU33B) | 499 грн. |
Сетевой фильтр питания ColorWay CW-CHU33B, 3 розетки/3USB Black 1.8M (CW-C | 599 грн. |
Мережевий подовжувач ColorWay 3 розетки / 3xUSB, 1.8м Black (CW-CHU33B) CW | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Якість Не має. |
Вибирав між цим мережним фільтром і фільтром xiaomi, вибір упав на цю модель, тому що візуально, та й за відгуками, відстань між гніздами у xiaomi надто маленька, а мені потрібно включати в них досить габаритні блоки живлення (див. фото). Три порти USB прибирають необхідність використання зарядних пристроїв для гаджетів, тим самим зменшивши кількість необхідних гнізд. Тимчасово потрібно було підключити бойлер на 2 кВт, провід нагрівся не сильно, що свідчить про нормальний переріз дроту. Універсальність можна використовувати вилки фактично будь-якого типу. Велика відстань між гніздами. Сподобалося що вилки встромляються і виймаються дуже легко, при цьому достатній контакт. USB зарядка працює добре, при цьому якщо порівняти із зарядником до мобільного телефону на 2.4 А, то мережевий фільтр заряджає відчутно швидше, хоча вказаний максимальний струм зарядки також 2.4 A. Сумарний струм всіх USB портів вказаний 3.1 A, але при підключенні двох мобільних телефонів уповільнення швидкості зарядки не помічаю. Увімкнення та вимкнення фільтра здійснюється механічною кнопкою. Хороші прогумовані ніжки не дають ковзати по столу. USB порти постійно підсвічені білим світлом, якщо мережевий фільтр лежить на столі, то вночі видно біле світло на стелі. Тому в нього постійно встромлені кабелі зарядки. Немає індикації включення, але можливо це і плюс, для тих, кого дратує світло вночі. Немає можливості кріплення на стіну. Богдан К: користуюся ColorWay CW-CHU33B менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Є індикатор роботи, і є кілька входів для підключення кабелів, під час зарядки є певний шум у середині, але звук того, що йде струм є.
Гарні тактильні відчуття і коробка гарно зроблена і продумала що теж плюс. Кабель товстий та надійний. Для зарядки не євро блоками чудово підходить