Велосипед Comanche Ontario L frame 13
Comanche Ontario L frame 13 рама 13"рама 15" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Ontario L frame 13
Comanche Ontario L (13", червоний-білий) CH100322 | 11 817 грн. |
Comanche Ontario L (13 ", червоний-білий) CH100322 | 11 817 грн. |
Comanche Ontario L (13", зелений-білий) CH100323 | 11 817 грн. |
Comanche Ontario L (13 ", зелений-білий) CH100323 | 11 817 грн. |
Модификації Comanche Ontario L frame 13
Ціни на Comanche Ontario L frame 13 |
---|---|---|---|---|
Comanche Ontario L frame 13 | від 11 817 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Ontario L frame 15 | від 11 817 грн. | 4 пропозиції |