Матрац Come-for Duet 160х190
Відео 1Фото 3 | від 2 788 до 3 437 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:5.5 см |
Модифікації Come-for Duet 17
Характеристики
Come-for Duet 160х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Duet 160х190:
- Знімний чохол з жакарда
Де купити Come-for Duet 160х190
Сортувати
Топпер-футон Дует 160x190 | 2 788 грн. |
Футон Come-for Дует 160х190 см (2563521601906) | 2 788 грн. |
Матрац Футон Дует 160х190 | 3 437 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Дует 160x190 см | 2 788 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо