Матрац Come-for Layt 90х190
від 2 184 до 2 569 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 90 кг Висота:18 см |
Модифікації Come-for Layt 14
Характеристики
Come-for Layt 90х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Layt 90х190:
- Чохол — жаккард
Де купити Come-for Layt 90х190
Матрац Come-for Notte Лайт Односторонній 90x190 см (2564270901903) | 2 569 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Notte Лайт односторонній 90x190 см | 2 569 грн. |
Ортопедичний пружинний матрац Notte Лайт Односторонній 90х190 | 2 184 грн. |
Закрити
Рекомендуємо