Моторне мастило Comma Eurolite 10W-40 60 л (EUL60L)
Очікується у продажу 10 454 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1/229.3; Допуски BMW / MINI: B71 2300; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
Comma Eurolite 10W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma Eurolite 10W-40
Ціни на Comma Eurolite 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma Eurolite 10W-40 1 л | від 226 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma Eurolite 10W-40 4 л | від 810 грн. | 16 пропозицій | ||
Comma Eurolite 10W-40 5 л | від 1 010 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma Eurolite 10W-40 20 л | від 3 908 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma Eurolite 10W-40 199 л | від 39 698 грн. | 2 пропозиції |