Моторне мастило Comma PD Plus 5W-40 4 л (DPD4L)
Comma PD Plus 5W-40 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma PD Plus 5W-40 4 л
Усі ціни 10 →Олива моторна синтетична COMMA PD PLUS 5W-40 4л (DPD4L) DPD4L | 1 380 грн. |
Масло моторне синтетичне 4л 5w-40 pd plus COMMA, D0297E | 1 600 грн. |
Моторне масло Comma PD PLUS 5W-40 4л | 1 430 грн. |
Моторне масло Comma PD Plus 5W-40 автомасло синтетическое 4 л (DPD4L) | 1 576 грн. |
Моторне масло Comma PD PLUS 5W-40 4л | 1 643 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Comma PD Plus 5W-40
Ціни на Comma PD Plus 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma PD Plus 5W-40 1 л | від 347 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma PD Plus 5W-40 4 л | від 1 296 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma PD Plus 5W-40 5 л | від 1 565 грн. | 10 пропозицій |