Моторне мастило Comma Prolife 5W-30 20 л (PRO20L)
Очікується у продажу 7 087 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; |
Comma Prolife 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma Prolife 5W-30
Ціни на Comma Prolife 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma Prolife 5W-30 1 л | від 370 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma Prolife 5W-30 4 л | від 1 389 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma Prolife 5W-30 5 л | від 1 687 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma Prolife 5W-30 60 л | від 17 817 грн. | 3 пропозиції | ||
Comma Prolife 5W-30 199 л | від 53 841 грн. | 1 пропозиція |