Трансмісійне мастило Comma SX 75W-90 GL4 1 л (sxgl41l)
Comma SX 75W-90 GL4 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma SX 75W-90 GL4 1 л
Олива напівсинтетична трансмісійна COMMA SX75W-90 GL-4 1л (SXGL41L) sxgl41 | 86 грн. |
Трансмісійна олива COMMA SX75W-90 GL-4 1л | 345 грн. |
Трасмісійна олія GEAR OIL SX75W-90 GL4 1л (12шт/уп) | 464 грн. |
Трансмісійна олива 75W-90 GEAR OIL GL-4 1л. SXGL41L | 405 грн. |
Модификації Comma SX 75W-90 GL4
Ціни на Comma SX 75W-90 GL4 |
---|---|---|---|---|
Comma SX 75W-90 GL4 1 л | від 345 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma SX 75W-90 GL4 5 л | від 1 720 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →