Трансмісійне мастило Comma SX 75W-90 GL5 1 л (SX1L)
Comma SX 75W-90 GL5 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma SX 75W-90 GL5 1 л
Олива напівсинтетична трансмісійна COMMA SX75W-90 GL-5 1л (SX1L) SX1L | 433 грн. |
Тансмісійна олива COMMA SX75W-90 GL-5 1л | 394 грн. |
Трансмісійна олива 75W-90 GEAR OIL GL-5 1л. SX1L | 423 грн. |
Трансмісійне масло Comma Gear Oil SX75W-90 GL5 1 л (SX1L) | 443 грн. |
Модификації Comma SX 75W-90 GL5
Ціни на Comma SX 75W-90 GL5 |
---|---|---|---|---|
Comma SX 75W-90 GL5 1 л | від 394 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma SX 75W-90 GL5 5 л | від 1 721 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →