Моторне мастило Comma X-Flow Type LL 5W-30 20 л (XFLL20L)
Товар застарів 9 095 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SL/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-A-025/GM-LL-B-025; |
Comma X-Flow Type LL 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type LL 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type LL 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type LL 5W-30 1 л | від 335 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type LL 5W-30 4 л | від 1 306 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type LL 5W-30 5 л | від 1 589 грн. | 5 пропозицій |