Моторне мастило Comma X-Flow Type PD 5W-40 20 л (XFPD20L)
Товар застарів 6 680 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SL/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.01; Допуски Ford: WSS-M2C917-A; |
Comma X-Flow Type PD 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type PD 5W-40
Ціни на Comma X-Flow Type PD 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type PD 5W-40 1 л | від 347 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type PD 5W-40 4 л | від 1 283 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type PD 5W-40 5 л | від 1 535 грн. | 8 пропозицій |